Firma Budowlana MAJER-BUD Konin - Kostka brukowa, remonty, rozbiórki, usługi koparką, usuwanie azbestu, usługi budowlane

Idź do spisu treści

Menu główne

Oferta

KOSTKA BRUKOWA

Wykonujemy powierzchnie chodników i skwerów przeznaczonych dla pieszych i rowerzystów z kostki brukowej betonowej oraz kamiennej. Budujemy parkingi i zjazdy, których  konstrukcja jest dostosowana do ruchu samochodów osobowych jak i ciężarowych.Dbamy o prawidłowe wykonywanie spadków i pochyleń co zapewnia odpoweidnie odprowadzenia wody z powierzchni.


DOMY

Budujemy
domy jednorodzinne  dostosowane do oczekiwań, do wyobrażeń i do wymagań naszych klientów.Optymalizujemy proces wznoszenia  uwzględniając realia polskiego rynku, tak aby marzenia o własnym domu mogły być realne dla wiekszości polskich rodzin. Stosując wysokie standardy organizacyjne, pragniemy zapewniać wysoką jakość wykonania. Służymy radą i wsparciem technicznym przy indywidulanych potrzebach naszych klientów.


WYKOŃCZENIE WNĘTRZ

Wychodząc na przeciw wymaganiom estetycznym naszych klientów zapewniamy również kompleksowe wykończenie wnętrz.  
Dzięki wykwalifikowanym pracownikom naszej firmy jesteśmy w stanie odmienić oblicze każdego pomieszczenia w Państwa domu, począwszy od salonu,  a kończąc na łazience. Wykonujemy profesjonalne konstrukcje i elementy z płyt gipsowo kartonowych. Gwarantujem jakość i dokładność szczególnie przy pracach z glazurą i terakotą.
Skupiając się na Państwa indywidualnych oczekiwaniach i pomysłach co do zagospodarowania własnej przestrzeni mieszkalnej wyszukujemy i proponujemy  zawsze optymalne rozwiązania techniczne.


HALE I BUDYNKI USŁUGOWE

Wykonujemy hale małych i średnich rozmiarów z optymalnym wykorzystaniem przestrzeni w celu jak najlepszej jej zagospodarowania. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom  naszych klientów wykonujemy indywidualne rozwiązania termoizolacyjne i wentylacyjne.
Stawiamy nowe i rozbudowujemy istniejące wiaty adaptując je zgodnie z wymaganiami naszych inwestorów.PARK MASZYNOWY

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania wykopów,  zagęszczania i wywozu mas ziemnych.
Do realizacji naszych zadań wykorzstujemy wysokiej klasy sprzęt budowlany taki jak:

  • Koparko-ładowarka JCB 3CX

  • Ładowarka typu BobCat

  • Wywrotka IVECO ( transport materiałów do 2t)

  • Samochody dostawcze

  • Zagęszczarki spalinowe


USUWANIE AZBESTU

Posiadamy niezbędne uprawnienia, certyfikaty i doświadczenie do rozbierania i utylizacji płyt azbestowych.
Wykonujemy także rozbiórki budynków przeznaczonych do wyburzenia.Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego